YEŞİL mirasımızdır...

GREEN markası, 1996 yılında İran’da elektronik, bilgisayar ve çevresel ürün ve ekipman üreticisi ve tedarikçisi olarak “Pardis Sanat Siyareh Sabz” Şirketi tarafından icat edildi.
GREEN markasının başlangıçtaki kapsamı çevreci ekipmanlara odaklanmaktı ve yavaş yavaş donanım pazarının eksikliklerine dayanarak ve orijinal bakış açısını koruyarak, 1998 yılından bu yana bilgisayar kasaları ve güç kaynakları üretiyor ve tedarik ediyoruz. enerji verimliliği ile ilgili çevresel gerekliliklerle uyumlu ve en son standartlara uygundur.
Bu eğilim devam ederken, PIO (Part-In-One) adı altında çeşitli su/hava CPU soğutması ve All-In-One barebone ile birlikte bir grup çevre birimi (klavye, fare ve hoparlör) kademeli olarak eklendi. şirketin ürün portföyü.

“Pardis Sanat Siyare Sabz” Şirketinin Başarıları

 

Yönetim ve profesyonel ekibin yirmi yılı aşkın yoğun çabası ve faaliyetinin ardından “YEŞİL” markasıyla tanınan Pardis Sanat Siyareh Sabz Şirketi, artık bilgi teknolojisi donanımı alanında en iyi şirketler arasında biliniyor. Bu bağlamda Pardis Sanat Siyareh Sabz Company, 2010-2011, 2012-2011 İran teknoloji ödülleri bienali festivalinde iki dönem üst üste prestijli ITA ödülü altında teknoloji festivalinin en iyi markasının altın heykelcikini almayı başardı ve 2014. Bu arada, Pardis Sanat Siareh Sabz Company, 1389 ve 1391’de İran’ın T.STARS Teknoloji Yıldızları Festivali’nden en iyi ürünlerin Altın Madalyasını almaktan onur duyar.

 Pardis Sanat Siyareh Sabz Company’nin ana hedefleri

 

 • Yeşil garanti hizmetleri konusunda müşteri memnuniyet düzeyinin artırılması ve tüm müşterilerin üst düzey hizmet kalitesine hızlı ve kolay erişim hedefiyle gelişim sağlanması
 • Güncel ve dünya standartlarında kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ve premium destek hizmetleri ile sunarak siz değerli tüketicilerin sürekli desteği
 • Ülke genelinde ve başvuru sahibi kuruluşlarda kurslar ve çalıştaylar düzenleyerek bilgisayar donanımının optimum kullanımını teşvik etmek ve müşteri bilgi düzeyini artırmak için uygun platformlar oluşturmak
 • Üretim süreçlerinde verimlilik seviyesinin artırılması ve ülke genelinde enerji tüketiminin azaltılması ve optimize edilmesi için uygun verimlilikte elektronik ürünler sağlanması
 • Ürünlerin kalite düzeyinin dünya standartlarının üzerine çıkarılması, müşterilerin garanti hizmetlerine olan ihtiyacının azaltılması ile müşteri memnuniyetinin artırılması
 • Ülke genelindeki müşterilerin Pardis Sanat Siyareh Sabz Company’nin ürün ve hizmetlerine daha kolay ulaşabilmesi için gerekli kolaylıkları oluşturmak üzere satış ve garanti ağının geliştirilmesi
 • Sürekli güncelleme ve bilgi alışverişi için her ürün kategorisindeki en iyi tedarikçilerle işbirliği yapın

Pardis Sanat Siare Sabz Company’nin başarı faktörleri

 

 • Müşterilere dürüst bilgi sağlamak her zaman başarımızdaki en büyük etkenlerden biri olmuştur.
 • Deneyimli ve konusunda uzman kadrosundan yararlanan ve saygın tüketicilerin haklarını korumayı temel ilke edinen yeşil satış sonrası servis ve garanti departmanı, Tahran’da ve dünya çapındaki tüm dağıtım merkezlerinde en iyi hizmeti en kısa sürede sağlamıştır. ülke. Green’in tüketicilerin güvenini kazanması için en önemli destek faktörlerinden biri de bu.
 • Yirmi yılı aşkın deneyime dayanan ve yetenekli ve yetenekli uzmanlardan yararlanan ve gelişmiş laboratuvar ekipmanları (Orta Doğu’daki en donanımlı güç kaynağı performans test laboratuvarı) kullanan Yeşil Araştırma ve Geliştirme departmanı, yeni pazar ihtiyaçlarını belirler ve bunlara bir çözüm sunar. mevcut ürünlerin yeteneklerini yeni özelliklerle geliştirmek veya yeni ürünleri en son tanımlanan parametrelerle değiştirmek.
 • Green’in profesyonel pazarlama ekibi; Halkla İlişkiler, Satış, Araştırma ve Geliştirme, Garanti, Finans, Reklam, Ticaret, Müşteri İlişkileri ve Dağıtım Ağı temsilcileri, markanın özelliklerini, ürünlerini, hizmetlerini, desteklerini vb. tanıtmak ve tanıtmak için çeşitli çözümler sunar.
 • Pardis Sanat Siyareh Sabz Company’nin kaynak planlama departmanındaki yatırım grubu, güçlü mali desteğiyle, yönetim kurulu tarafından onaylanan tüm program ve hedeflerin gerçekleştirilmesine destek olmak için güçlü bir güçtür.
 • Güçlü bir yönetim ekibi ve satış işlerinde en iyi uzmanları kullanan güçlü satış departmanı, ana dağıtım kollarını geliştirir ve ülke çapında mal ve hizmetlerin mevcudiyetini desteklemek için önceden belirlenmiş bir modele göre satış alt kümelerini tanımlar ve ilişkilendirir.
 • Ürün ve hizmetlerin tasarımını, üretimini ve desteğini sürekli iyileştirmek için bilgisayar çevre birimleri alanında dünyanın en iyi üreticilerini belirleyin, sürekli olarak değerlendirin, işbirliği yapın ve onlarla ortak olun.
 • Satış öncesi ve satış sonrası danışmanlık, kapsamlı destek ve satış sonrası hizmetler için çözümler sunan müşteri ilişkileri uzman grubu, sürekli hizmet sunumu ile tüm Yeşil ürün tüketicilerinin rahatını sağlamıştır.

Pardis Sanat Siare Sabz Company’nin başarı faktörleri

GREEN Planet Şirket Şeması

Ortaklar