Güç Kaynakları Garanti Koşulları

 

Değerli müşterimiz, GREEN ürün seçimi ve garanti için teşekkür  ederken, ürünün nasıl çalıştığını öğrenmek ve elektriği doğru şekilde takmak, sorunlardan, olası hasarlardan ve geçersiz kılmalardan kaçınmak için ürünü kurmadan önce ürün kılavuzunu okumanızı öneririz.

Green Planet Şirketi ve bu şirketin ülke genelindeki tüm satış ve satış sonrası servis merkezleri, siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve uygun satış sonrası hizmetler tasarlamak ve sunmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Green'in satış sonrası hizmet ofisine başvurabilirsiniz.

 

Güç kaynaklarını değiştirmek için garanti koşulları:

 • Anahtarlamalı güç kaynağının garanti son kullanma tarihi, cihazın seri numarasındaki (güç kaynağı ve ürün kutusu üzerinde bulunan) barkod etiketinde yer almaktadır ve satış sonrası servis desteği için yeşil garanti kriteri, barkodda belirtilen tarihtir. cihazın etiketi.
 • Farklı Green Güç Kaynağı serilerinin garanti süreleri aşağıdaki gibidir:

Seri

Çıkış gücü aralığı

Garanti süresi

TİTAN

800W, 1250W

5 Yıl

OCDG

1050W, 1200W, 1350W

5 Yıl

EKİM

650W, 750W, 850W

5 Yıl

OC, OC+

750W, 850W, 1050W, 1200W, 1350W, 1450W, 1600W

5 Yıl

HP+

500W, 600W, 700W

5 Yıl

ESD, EUD, SPD, HED

330W, 380W, 430W, 480W, 530W, 580W, 680W

5 Yıl

HP

600W, 700W

3 Yıl

İngiltere

450W, 550W, 650W

3 Yıl

ES, AB+, SP+, HE+

330W, 380W, 430W, 480W, 530W, 580W

3 Yıl

BEN, O, SP

330W, 380W, 430W, 480W, 530W

3 Yıl

EKO

300W

3 Yıl

Diğer modeller

---

2 Yıl

 

 

 

 • Anahtarlamalı güç kaynaklarının kullanımına ilişkin sıcaklık aralığı, nem ve temel havalandırma gibi çevresel koşullar, teknik özellikler etiketinde ve kılavuzda listelenmiştir. Belirtilen koşullar dışında elektrikle çalıştırma garantiyi geçersiz kılacaktır.
 • Uygunsuz taşıma ve kullanımdan dolayı konektörlerin erimesi, deformasyonu ve kırılması, kabloların yanması ve kopması, metal kutunun deformasyonu ve renginin değişmesi gibi fiziksel hasarlar garantiyi geçersiz kılacaktır.
 • Anahtarlamalı güç kaynaklarının garantisi yalnızca güç üretim işlemlerinden kaynaklanan teknik kusurları, güç kapısının yetkisiz kişiler tarafından açılmasından kaynaklanan teknik kusurları, dahili devrelere müdahale edilmesinden kaynaklanan teknik kusurları, fanın değiştirilmesini, güç çıkışının kullanılan donanımla uyumsuzluğunu ve güç çıkışının kullanılan donanımla uyumsuzluğunu içerir. yer ve standart dışı koşullar vb. garanti hizmetine dahil değildir.
 • Darbe, doğal afetler, yangın, elektrik dalgalanmaları, fiziksel hasarlar, sıvı girişi, sülfatlaşma, yıldırım, kasıtlı imha, nakliye için uygun olmayan ambalajlama, kimyasallara maruz kalma, dönüşüm kullanımından kaynaklanan hasarlar Standart dışı ürünler ve aşırı toz, kapsama dahil değildir. garanti.
 • Güç, bilgisayar dışı endüstriyel uygulamalar (LED paneller gibi) ve elektronik paraların çıkarılması (madencilik) gibi standart dışı yazılım ve donanımların teknik özellikleri dışında ve ilkesiz çalıştırılmasından kaynaklanan her türlü fiziksel hasar, arıza ve hasarlar garantiyi geçersiz kılacaktır.
 • Uzmanlara göre, sistemin tamamen hasar görmesi durumunda Yeşil Garanti yalnızca Power'a hizmet verilmesini içerecek, diğer donanım parçaları ve saklanan kullanıcı bilgileri ise garanti hizmetlerine dahil edilmeyecek.
 • Tam modüler ve yarı modüler güç kaynaklarında her modelin kendine özel ve benzersiz kabloları olması, kabloların Green uzmanları tarafından farklı ve onaylanmamış örneklerle değiştirilmesi veya seri kabloların ve Green Powers'ın farklı modellerinin üst üste kullanılması garantiyi geçersiz kılar. oldu.
 • Cihazın özelliklerinde değişiklik yapılması ve yetkisiz kişilerce açılması garantiyi geçersiz kılacaktır.
 • Bilgisayar parçalarının hızla büyümesi ve gelişmesi nedeniyle, cihazın orijinal modelinin mevcut olmaması halinde, günlük fiyat farkı dikkate alınarak alternatif modeller sunulacaktır.
 • Arızalı elektriğin, değişim (garanti koşullarına göre), onarım veya tam teknik test için satış temsilcilerine veya garanti servis ofisine götürülmesi alıcının sorumluluğundadır.