GREEN PLANET GAMING BİLGİSAYAR

GREEN Planet Gaming Bilgisayar Şirketi Hakkında

 

35 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığa sahip Medel Elektronik, GREEN markası ile birlikte ürün yelpazesini ofis ve oyun bilgisayarları ve ekipmanların da kapsayacak şekilde genişleterek büyümeye devam ediyor. Yaklaşık 20.000 metrekarelik üretim alanı ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda faaliye gösteren GREEN Planet firması ile ortak yatırımla yaparak bölgenin en büyük kasa ekipmanları üreticisi olarak ülkemize yeni bir marka kazandırmanı gururunu yaşamaktadır.

Tuzla OSB bölgesinde bulunan 5.000 metrekarelik tesisimize ek olarak yurt dışında 20.000 metrekareli üretim alanımızda Kasa, Güç kaynağı, Soğutucu Monitör, Anakart, Ekran kartı, ALL IN ONE PC ve Klavye üretimimizle ofis ve bilgisayar ekipmanları alanın yeni bir soluk getiriyoruz.

Hedefimiz ve amacımız, ofis ve bilgisayar ekipmanlarının pazarlanmasın odaklanarak hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarla hedeflemektir.

GREEN Planet Gaming Bilgisayar’ın Ana Hedefleri

 

GREEN Bilgisayar’ın vizyonu, çevresel sürdürülebilirlik ve teknolojinin birleştiği bir geleceği teşvik etmektir. Şirket, teknolojik gelişmelerin çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle bir araya getirilerek daha yeşil bir dünyaya katkıda bulunmayı hedefler.

GREEN Bilgisayar’ın vizyonu aşağıdaki unsurları içerir:

Sürdürülebilir teknoloji liderliği: GREEN Bilgisayar, sürdürülebilir teknolojilerin benimsenmesini teşvik etmek ve bilgisayar sektöründe liderlik etmek amacıyla sürekli olarak araştırma ve geliştirme yapar. Şirket, çevresel etkileri azaltmak için yenilikçi çözümler sunarak diğer şirketlere örnek olmayı hedefler.

Çevresel etkilerin azaltılması: Şirket, bilgisayarların üretiminden kullanımına kadar olan tüm aşamalarda çevresel etkileri en aza indirmeyi hedefler. Geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanımı, enerji verimliliği, karbon ayak izi azaltımı gibi faktörler üzerinde çalışarak çevresel sürdürülebilirliği maksimize etmeyi amaçlar.

GREEN Bilgisayar’ın Başarı Faktörleri

 

Müşterilere dürüst bilgi sağlamak her zaman başarımızdaki en büyük etkenlerden biri olmuştur.

Deneyimli ve konusunda uzman kadrosundan yararlanan ve saygın tüketicilerin haklarını korumayı temel ilke edinen GREEN satış sonrası servis ve garanti departmanı, Tuzla'da ve dünya çapındaki tüm dağıtım merkezlerinde en iyi hizmeti en kısa sürede sağlamıştır. ülke. GREEN'in tüketicilerin güvenini kazanması için en önemli destek faktörlerinden biri de bu olmuştur.

Yirmi yılı aşkın deneyime dayanan ve yetenekli ve yetenekli uzmanlardan yararlanan ve gelişmiş laboratuvar ekipmanları (Orta Doğu’daki en donanımlı güç kaynağı performans test laboratuvarı) kullanan GREEN Araştırma ve Geliştirme departmanı, yeni pazar ihtiyaçlarını belirler ve bunlara bir çözüm sunar. mevcut ürünlerin yeteneklerini yeni özelliklerle geliştirmek veya yeni ürünleri en son tanımlanan parametrelerle değiştirmek.

GREEN’in profesyonel pazarlama ekibi; Halkla İlişkiler, Satış, Araştırma ve Geliştirme, Garanti, Finans, Reklam, Ticaret, Müşteri İlişkileri ve Dağıtım Ağı temsilcileri, markanın özelliklerini, ürünlerini, hizmetlerini, desteklerini vb. tanıtmak ve tanıtmak için çeşitli çözümler sunar.

GREEN Bilgisayar’ın kaynak planlama departmanındaki yatırım grubu, güçlü mali desteğiyle, yönetim kurulu tarafından onaylanan tüm program ve hedeflerin gerçekleştirilmesine destek olmak için güçlü bir güçtür. Güçlü bir yönetim ekibi ve satış işlerinde en iyi uzmanları kullanan güçlü satış departmanı, ana dağıtım kollarını geliştirir ve ülke çapında mal ve hizmetlerin mevcudiyetini desteklemek için önceden belirlenmiş bir modele göre satış alt kümelerini tanımlar ve ilişkilendirir.

Ürün ve hizmetlerin tasarımını, üretimini ve desteğini sürekli iyileştirmek için bilgisayar çevre birimleri alanında dünyanın en iyi üreticilerini belirleyin, sürekli olarak değerlendirin, işbirliği yapın ve onlarla ortak olun.

Satış öncesi ve satış sonrası danışmanlık, kapsamlı destek ve satış sonrası hizmetler için çözümler sunan müşteri ilişkileri uzman grubu, sürekli hizmet sunumu ile tüm GREEN ürün tüketicilerinin rahatını sağlamıştır.