Green Genel Garanti Koşulları

● Cihazın doğasından gelen teknik kusurlardan, kullanılan malzemelerden ve üretim koşullarından kaynaklanan hasarlar, fatura tarihininden itibaren garanti kapsamına dahildir.

● Hizmet alınırken faturasının ibraz edilmesi zorunludur.

● Garanti yalnızca donanımı kapsamakta olup, Green Planet satış sonrası servisi, garantiye başvurmadan önce veya sonra parça üzerinde yer alan bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluk taşımayacaktır.

● Ürünün yetkisiz kişilerce açılması parçanın garanti dışı kalmasına neden olacaktır.

● Cihaza giren sıvı ve kimyasal maddeler, darbe veya fiziksel hasarlar, doğal kazalar, yangın, elektrik dalgalanmaları, konnektör ve kablonun hasar görmesi ve cihazın yanlış kullanılması ve giriş çıkış portlarının şehir elektriği dışında şehir elektriğine bağlanmasından kaynaklanan hasarlar garanti yükümlülükleri.

● Bilgisayar parçaları teknolojisinin hızla büyümesi ve gelişmesi nedeniyle, cihazın orijinal modelinin mevcut olmaması halinde, günlük fiyat farkı dikkate alınarak alternatif modeller sunulacaktır.

● Green ürünleri farklı garanti sürelerine sahiptir, AIO bilgisayarlar, Soğutucular, Fare ve Klavyeler 2 yıl Green Garantiye sahiptir, güç kaynakları 3 yıldan 5 yıla kadar farklı garanti sürelerine sahiptir.